Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Ľubomír K.
13.03.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobra komunikacia, doplnenie info, slusnost
Avatar Ondrej P.
31.12.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velice vstřícný přístup a rychlé vyřízení objednávky zboží.
Avatar Bohumil F.
22.12.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vsechno v poho!
Avatar Václav J.
21.12.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velmi vstřícní, ochotní, při řešení termínu dodání zboží do tří dnů neuvěřitelná ochota. Zboží (|Viking - zimní boty) plně využívám a jsem spokojený.
Avatar Pavel K.
04.12.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Dlouhodobě nakupuji a vždy spokojen.

Termovize Merger LRF XQ35

Pulsar
77483
 • DOPRAVA ZDARMA
75 000,00 Kč

61 983,47 Kč bez DPH

Počet
Na skladě není dostatek produktů

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 2.

Kompaktní termovizní binokulár s optickým zvětšením 3x, které lze digitálně zvětšit až na 12x.  Kompaktní konstrukce zajišťuje dokonalé a pohodlné držení při zachování atraktivní estetiky a ergonomie. Šest funkčních tlačítek je umístěno na vhodném místě a poskytuje rychlý přístup k nejčastěji používaným funkcím. Zobrazení obrazu AMOLED HD displejem. Přístroj má WiFi pro propojení s mobilním telefonem s aplikaci StreamVision, videorekordér a podporuje aktualizaci softwaru. Vestavěný laserový dálkoměr s dosahem až 1 kilometr. Váha pouze 830 g.

Dotaz na zboží

* Povinná pole

Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

Zavřít nebo  

  BEZPEČNÁ PLATBA

platební brána Comgate

  SPOLEHLIVÝ PRODEJCE

prodejce s tradicí 22 let

  MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ

lhůta pro vrácení zboží 14 dní

  RYCHLÉ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Kompaktní termovizní binokulár Merger LRF XQ35 s optickým zvětšením 3x, které lze digitálně zvětšit až na 12x.  Kompaktní konstrukce zajišťuje dokonalé a pohodlné držení při zachování atraktivní estetiky a ergonomie. Šest funkčních tlačítek je umístěno na vhodném místě a poskytuje rychlý přístup k nejčastěji používaným funkcím. Zobrazení obrazu AMOLED HD displejem. Přístroj má WiFi pro propojení s mobilním telefonem s aplikaci StreamVision, videorekordér a podporuje aktualizaci softwaru. Vestavěný laserový dálkoměr s dosahem až 1 kilometr. Váha pouze 830 g.

Podrobný popis:

Klasický tvar binokulárního dalekohledu

Merger LRF má klasický tvar denního dalekohledu. Kompaktní konstrukce zajišťuje dokonalé a pohodlné držení při zachování atraktivní estetiky a ergonomie. Šest funkčních tlačítek je umístěno na vhodném místě a poskytuje rychlý přístup k nejčastěji používaným funkcím.

Vysoce citlivý tepelný senzor evropské výroby < 25 mK NETD / 384x288 pixelů @ 17 µm

Merger LRF XQ35 je vybaven vysoce citlivým snímačem Lynred evropské výroby < 25 mK NETD, který kvalitně snímá užitečný signál v obtížných pozorovacích podmínkách, kdy je tepelný kontrast nízký. Nejmenší teplotní rozdíly budou zřetelně viditelné za deště, mlhy a vysoké vzdušné vlhkosti v místě pozorování.

Uživatelský režim

Pomocí nastavení jasu a kontrastu maximalizujte detaily a informativní hodnotu obrazu v konkrétních pozorovacích podmínkách. Funkce Uživatelský režim ukládá zvolená nastavení jasu a kontrastu do paměti zařízení a poskytuje tak optimální kvalitu obrazu pro další použití termokamery okamžitě, bez nutnosti dalších nastavení.

Senzor přiblížení pro skryté použití

Pozorování ve tmě vyžaduje, abyste byli utajeni a lovená zvěř nebyla na vaši přítomnost upozorněna. Přechod do pohotovostního režimu pomocí funkce vypnutí displeje je obvyklý způsob, jak zabránit podsvícení okulárů. Pro zjednodušení tohoto úkolu má Merger LRF zabudovaný senzor přiblížení. Funguje jako vypínač displeje pro zabránění podsvícení ve tmě. Když se přístroj oddálí od očí, snímač přiblížení vypne oba displeje, a když se přístroj přiblíží, oba displeje se zapnou a nabídnou vynikající kvalitu obrazu.

Odolné těleso z hořčíkové slitiny

Merger LRF je navržen pro trvalé, často náročné používání. Těleso z hořčíkové slitiny je lehké a zároveň pevné. Těleso spolehlivě chrání vnitřní součásti termokamery před nárazy, pády, vlhkostí, teplem nebo chladem. Kovové těleso zároveň účinně odvádí teplo z elektroniky a zvyšuje stálost provozu přístroje při dlouhodobém pozorování.

Přesný laserový dálkoměr až na 1000 m

Znalost cílové vzdálenosti je zásadním faktorem pro správné rozhodování. Vestavěný laserový dálkoměr s dosahem až 1 kilometr umožňuje měřit vzdálenosti v režimech jednorázového měření a kontinuálního skenování s přesností ± 1 metr pro rychlé a bezchybné vyhodnocení situace.

Kombinovaný dvojitý bateriový systém

Merger LRF je napájen dvěma dobíjecími bateriemi: jedna vestavěná s kapacitou 4 Ah, druhá vyměnitelná s kapacitou 3,2 Ah. Jedno nabití zaručuje výdrž až 11 hodin. Prolis na těle vyměnitelné baterie pro přesné určení správné polohy umožňuje rychlou a jistou výměnu vybité baterie za novou v naprosté tmě po hmatu.

Tři úrovně citlivosti

Termokamery Merger LRF využívají nový přístup k optimalizaci obrazu v závislosti na účelu a podmínkách pozorování a poskytují vysoce kvalitní vykreslení cílových objektů i pozadí. Tři úrovně zesílení signálu v kombinaci s připojeným vyhlazovacím filtrem a jemným nastavením jasu a kontrastu dávají lovci velké možnosti detekce zvířete na velkou vzdálenost za různého počasí a teplotních podmínek a určení jejich vlastnosti.

Objektiv s vysokou propustností F35/1.0

Germaniový objektiv s parametry F35/1.0 se vyznačuje vysokou propustností v oblasti LWIR. Díky vysoké přesné výrobě optických prvků objektivu se obraz generovaný snímačem termokamery Merger vyznačuje jasností a detailností.

Pohodlné pozorování na obě oči

Optická konstrukce dalekohledů Merger LRF plně zohledňuje povahu lidského vidění. Pro člověka je přirozené přijímat vizuální informace dvěma zrakovými kanály současně. Sledování dvěma očima je méně namáhavé než sledování jedním okem. To znamená lepší detekci malých nebo slabých objektů a lepší výkon ve scénách s nízkým kontrastem než u podobných monokulárních termovizních přístrojů stejné technické úrovně. Mezioční vzdálenost u binokulárního dalekohledu Merger LRF je nastavitelná v rozmezí 56 až 71 mm v souladu s individuálními vlastnostmi konkrétního uživatele.

Vestavěný foto a videorekordér

Termovize Merger LRF má vestavěný videorekordér. Do interní paměti přístroje Merger LRF lze uložit hodiny videozáznamů a desítky tisíc fotografií. Jediné stisknutí tlačítka stačí k pořízení fotografie zajímavé scény nebo ke spuštění nahrávání videa. Záběry se kopírují na pevný disk počítače prostřednictvím portu USB-C. Majitel Merger LRF má k dispozici zdarma 16 GB diskového prostoru pro ukládání fotografií a videí pořízených zařízením do cloudového úložiště Pulsar. Stačí nainstalovat mobilní aplikaci Stream Vision 2, přihlásit se a propojit zařízení s chytrým telefonem prostřednictvím WiFi.

Stream Vision 2. Integrace Wi-Fi se zařízeními iOS a Android

Vestavěná Wi-Fi propojuje Merger se smartphony Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. To otevírá širokou škálu možností, včetně aktualizací softwaru bezdrátového zařízení, přenosu obrazu v reálném čase ze zařízení na obrazovku smartphonu, publikování foto a video obsahu zachyceného zařízením nebo přenosu do messengerů na sociálních sítích, dálkové ovládání digitálního zařízení funkcí a přístup k nejnovějším zprávám od Pulsar. Registrovaní uživatelé navíc získají 16 GB cloudového úložiště pro fotografie a videa nahraná zařízením.

Vylepšené připojení Wi-Fi s podporou pásma 2,4/5 GHz

U termokamer Merger LRF je standardní frekvenční rozsah připojení chytrého telefonu prostřednictvím kanálu WiFi 2,4 GHz doplněn o efektivní rozsah 5 GHz. Připojení v pásmu 5 GHz nabízí lepší šířku pásma, rychlejší přenos dat, odolnost proti šumu a lepší stabilitu připojení, což vede k produktivnějšímu a snadnějšímu ovládání termokamery pomocí chytrého telefonu.

Vysoce kontrastní displeje AMOLED HD

Displeje HD AMOLED modelu Merger poskytují ostré, bohatě kontrastní a živě barevné zobrazení, přičemž technologie AMOLED zajišťuje bezchybný, plynulý obraz s vysokým rozlišením a úsporu energie.

Výběr z 8 palet barev

Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji pozorování, což mu umožňuje optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá teplá, černá teplá a červená teplá jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená monochromatická, sépiová a fialová jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost IPX7 zajišťuje ochranu před silným deštěm, sněhem nebo jinými srážkami. Přístroj je navržen tak, aby bezchybně fungoval i po ponoření do vody o hloubce až 1 metr po dobu až 30 minut.

Široký rozsah provozních teplot (-25 až +50 °C)

Těleso, napájecí jednotka, optika a elektronika přístroje Merger LRF jsou navrženy s ohledem na použití v širokém rozsahu teplot. Merger zajišťuje spolehlivý a efektivní výkon v mrazu až do -25 °C.

Technické parametry:

 • Zvětšení: 3- 12x
 • Digitální zvětšení: 4x
 • Mikrobolometr: 384x288 px
 • NETD: 25 mK
 • Rozměr pixelu: 17 mk
 • Vzdálenost měření: 1000 m
 • Dálkoměr: Ano, laserový 905 nm
 • Přesnost měření: 1 m
 • Rozlišení displeje: 1024x768 px
 • Snímkový kmitočet: 50 Hz
 • Typ displeje: AMOLED HD
 • Vzdálenost detekce: 1350m
 • Ohnisková vzdálenost: 35 mm
 • Parametry objektivu: F35/1.0
 • Zorný úhel: 18.7x14°
 • Zorné pole ve 100m: 10.7х8 m
 • Oční reliéf: 15 mm
 • Mezioční vzdálenosti: 62 – 74 mm
 • Napájení: 3.7V, vnitřní 4Ah, vnější 3.2Ah (Li-ion akumulátory) V
 • Externí napájení: 5V, 9V (USB-C)
 • Videorekordér: Ano
 • Velikost paměti: 16 Gb
 • Video/Foto formát: .mp4 /.jpg
 • Video/Foto rozlíšení: 1024x768
 • Materiál: Hořčíková slitina
 • Voděodolnost: IPX7
 • Závit: ano, 1/4"
 • Provozní teploty: -25 ... +50 °C
 • Wi-Fi: 2.4 / 5 GHz
 • USB, typ: USB-C
 • Provozní doba ( při t22°C): 11 hod.
 • Rozměry: 181x133x68 mm
 • Hmotnost: 0.83 (vč. baterií)kg

Obsah balení:

 • Termokamera Merger LRF XQ35
 • Akumulátor APS3
 • Síťový adaptér
 • USB kabel
 • Nabíječka
 • Hadřík na čistění optiky
 • Pouzdro
 • Popruh na krk
 • Návod k použití
 • Záruční list
Pulsar
77483

Parametry

Záruka:
36 měsíců

Specifické reference

ean13
4779022925849

Mohlo by vás také zajímat

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.