Firma LES - LOV byla založena počátkem roku 2002. Sídlo firmy se nacházelo v Třebíči ulice Bažantnice 148. Slavnostní otevření prodejny loveckých potřeb, zbraní a střeliva bylo dne 1.3.2002.

Od 1.1.2011 firma transformována na LES-LOV s.r.o. se sídlem Demlova 1011/ 25 v Třebíči. Na stejné adrese se nachází i firemní prodejna. 

Les-Lov je specializovaná kamenná prodejna loveckých potřeb v Třebíči. Zabýváme se prodejem zbraní, střeliva, doplňků ke zbraním a potřeb pro myslivce. V naší nabídce najdete dalekohledy, puškohledy, myslivecké oblečení a loveckou obuv. Dále Vám nabízíme dárky pro myslivce, fotopasti, lovecké nože, svítilny a odpuzovače zvěře. Z naší pestré nabídky zboží si jistě vyberou myslivci, lovci, střelci, lesníci i milovníci přírody. Užijte si svůj požitek z lovecké vášně spolu s naším zbožím. Nabízíme profesionální servis, prodané zboží Vám odborně předvedeme, poradíme Vám se správným výběrem loveckého zboží. Montáž a předvedení zboží je pro zakoupené zboží v našem kamenném obchodě zcela gratis. Spolehněte se na profesionály, myslivost, zbraně a ostatní lovecké potřeby jsou pro nás vášní a koníčkem, proto Vám nabízíme pouze kvalitní zboží a služby.

Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.myslivcuvobchod.cz

Těšíme se na spolupráci a doufáme ve Vaši plnou spokojenost.

Ladislav a Štěpán Nováčkovi - zakladatelé firmy LES - LOV, Třebíč