Seznam produktů značky Pinewood

Pinewood vyrábí oblečení a vybavení, díky kterým je život v přírodě bezpečný, pohodlný a jednoduchý. Osvědčené výrobky jsou vyvíjeny spolu s novými inovacemi, tvary, řešeními, materiály a kolekcemi, které ještě více zpřístupní venkovní život. S Pinewood se můžete soustředit na zážitek bez ohledu na roční období nebo počasí.

Vznik švédské firmy Pinewood se datuje k počátkům 90 let. Zakladatel firmy Pinewood je Rainer Rüssel. Oficiálně uznána obchodní značkou v roce 1997 ve Švédsku místními úřady.

Pinewood vyrábí oblečení, které vydrží, takže nemusíte kupovat nové. Nadčasové kousky, které zůstávají stále moderní. Oblečení, které se dá nosit k čemukoli, takže nepotřebujete velké množství oblečení. Oblečení bez škodlivých chemikálií. A především oblečení vyrobené pro dlouhodobé nošení venku díky němu si ještě více vážíte přírody a toho, jak ji můžeme chránit. Firma postupem času sbírala zkušenosti a nakonec dospěla k názoru, že chce spolupracovat pouze se společnostmi vyrábějící ty nejkvalitnější materiály. Výsledkem jsou tak produkty v té nejlepší kvalitě za přijatelné ceny. Dnes se Pinewood vyvinul v mezinárodní outdoorovou značku, která patří k předním výrobcům outdoorového oblečení s ročním obratem více než 10 milionů eur. Nynější kolekce Vám přináší široký výběr produktů tzv. od hlavy až k patě. Značka Pinewood z jižního Švédska, která vytváří vybavení určené k použití...

S dovozní firmou oblečení Pinewood do ČR úzce spolupracujeme již od jejího vzniku. Od počátku uvedení značky Pinewood na český trh jsme prodejci oděvů Pinewood a byli jsme první z maloobchodních prodejců v ČR, který začal nabízet myslivecké oblečení Pinewood konečným zákazníkům. V současné době jsme regionální prodejci této značky pro oblast kraje Vysočina a Jihomoravský kraj.

Aktivní filtry